Telefon och e-postlista till personalen på Himmelstalundsgymnasiet

Efternamn Förnamn Direktnr Mobil E-post
Agnvall Johanna 011-283307   johanna.agnvall@nbg.nu
Andersson Hanna 011-283344 0767-982844 hanna.s.andersson@nbg.nu
Andersson Jonas 011-283329   jonas.b.andersson@nbg.nu
Andersson Lina 011-283343 0767-982843 lina.s.andersson@nbg.nu
Andersson Oscar 011-289576 0767-982876 oscar.andersson@lio.se
Ardell Ann-Christin  011-283321 0730-545951 ann-christin.ardell@lio.se
Berling Åsa 011-283324 0767-982824 asa.berling@lio.se
Birgerson Mats 011-283326   mats.birgerson@nbg.nu
Björertz Birgitta  011-283304   birgitta.bjorertz@lio.se
Doggsen Frida 011-289576 0767-982876 frida.doggsen@lio.se
Eneroth Henrik 011-283315   henrik.eneroth@nbg.nu
Forsberg Anna 011-283330 070-5283390 anna.forsberg@lio.se
Forsman Madeleine 011-283305 0768-283374 madeleine.forsman@lio.se
Franzén Malin  011-283302 070-2618740 malin.franzen@lio.se
Gustavsson Ingrid  011-283336 0767-982836 ingrid.m.gustavsson@lio.se
Gustavsson Therés  011-283337   theres.gustavsson@nbg.nu
Gyllensvärd Lars 011-283312   lars.gyllensvard@nbg.nu
Hagdahl Peter 011-283323 0767-982823 peter.hagdahl@lio.se
Hansson Hans 011-283335   hans.hansson@nbg.nu
Hansson Iréne  011-283313   irene.hansson@nbg.nu
Hartmann Ulf 011-283341 0767-982841 ulf.hartman@nbg.nu
Hedenmo Jenny 011-283329   jenny.hedenmo@nbg.nu
Hellman Harriet 011-283347 0767-982847 harriet.hellman@nbg.nu
Henriksson Elin 011-283334   elin.m.henriksson@lio.se
Hjalmarsson Kent     kent.hjalmarsson@lio.se
Hurtig Katrin 011-283337   katrin.hurtig@nbg.nu
Hällman Maria 011-283320 0767-982820 maria.hallman@nbg.nu
Janbrand Rosengren Pia 011-283319 0767-982923 pia.janbrand.rosengren@nbg.nu
Johansson Anna 011-283342 0767-982842 anna.c.johansson@nbg.nu
Johansson Eva 011-283339   eva.ka.johansson@lio.se
Johansson Peter  011-289573 0767-982873 peter.soren.johansson@lio.se
Jungevall Roger 013-227988 0706-181014 roger.jungevall@lio.se
Kalm Ingvor  011-283321 0767-982821 ingvor.kalm@lio.se
Kangas Erik 011-283312   erik.kangas@nbg.nu
Kindahl Lisa 011-283306   lisa.kindahl@nbg.nu
Klingefjord Mariette 011-283307   mariette.klingefjord@nbg.nu
Klöver Mathilda 011-289578 0767-982878 mathilda.klover@lio.se
Kåkneryd Palm Ulla 011-283314 0767-982814 ulla.kakneryd-palm@lio.se
Larsson Anette 011-289561 0725-147574 anette.larsson@lio.se
Larsson Anna 011-283321   anna.marg.larsson@lio.se
Larsson Hanna  011-283345 0767-982845 hanna.larsson@nbg.nu
Larsson Hans  011-283335   hans.i.larsson@nbg.nu
Larsson Mari 011-283301   mari.larsson@lio.se
Larsson Åsa 011-283334   asa.an.larsson@lio.se
Lilje Svensson Marie 011-283318 0730-550804 marie.lilje-svensson@lio.se
Lundqvist Bengt 011-283313   bengt.lundqvist@nbg.nu
Lundström Håkan 011-283326   hakan.lundstrom@nbg.nu
Malmcrona Helena  011-283348 0767-982848 helena.malmcrona@nbg.nu
Nilsson Björn 011-283325 070-2294200 bjorn.nilsson@nbg.nu
Nilsson Catarina (Nina) 011-283306   catarina.nilsson@nbg.nu
Nilsson Gunnel 011-283316   gunnel.nilsson@nbg.nu
Norrbom Maria 011-283308   maria.norrbom@nbg.nu
Nymberg Pernilla 011-289560 0725-147582 pernilla.nymberg@nbg.nu
Olsson Ingegerd 011-283332   ingegerd.olsson@nbg.nu
Pettersson Gunilla 011-283308   gunilla.pettersson@nbg.nu
Roxström Svante 011-283340 0767-982840 svante.roxstrom@nbg.nu
Sandström Jimmy  011-283306   jimmy.sandstrom@nbg.nu
Sköld Bruno 011-289574 0767-982874 bruno.skold@lio.se
Sköld Gabriella 011-283315   gabriella.skold@nbg.nu
Soukka Matti 011-283326   matti.soukka@nbg.nu
Spångberg Carina 011-283349 0767-982849 carina.u.spangberg@lio.se
Stark Tanja 011-289570 0767-982800 tanja.stark@lio.se
Steinborn Persson Sabina 011-289576 0767-982876 sabina.steinborn.persson@lio.se
Särnhammar Per-Olof 011-283312   per.olof.sarnhammar@nbg.nu
Söderlund Håkan 011-283317 076-7982817 hakan.soderlund@nbg.nu
Tallving Bertil 011-283322 0702-458394 bertil.tallving@lio.se
Walett Emma 011-283308   emma.walett@nbg.nu
Wallstedt Madeléne 011-283334   madelene.wallstedt@lio.se
Wernvik Marcus 011-283337   marcus.wernvik@nbg.nu
Weston Karin 011-283316   karin.weston@nbg.nu
Vikholm Micael 011-289572 0767-982872 micael.vikholm@lio.se
Witalisson Thomas 011-283346 0767-982846 thomas.witalisson@nbg.nu
Zetterstrand Julia 011-283303 0703-107437 julia.zetterstrand@lio.se
         
Skolchefskontoret        
Hammarsten Anna-Lena 013-227945   anna-lena.hammarsten@lio.se
Jungevall Roger 013-227988 0706-181014 roger.jungevall@lio.se
Manfred Lind Malin 011-289562 072-5147586 malin.manfred.lind@nbg.nu
Nilsson Roland 011-289577   roland.f.nilsson@lio.se
  Fax skolchefskontor 010-104 27 80    

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår