Agneta Lindwall

Lärare, florist

011-283334

agneta.lindwall@nbg,nu

Carl Tallving

Lärare, trädgård

011-283307

carl.tallving@nbg.nu

Hanna Roxberg (Tjänstledig)

Lärare, florist

hanna.roxberg@nbg.nu

Hanna Skoog

Lärare, florist

011-283326

hanna.skoog@nbg.nu

Ingegerd Olsson

Lärare trädgård, vux-administratör

070-3228202

ingegerd.olsson@nbg.nu

Jenny Hedenmo

Lärare, trädgård

011-283306

jenny.hedenmo@nbg.nu

Jessica Granat

Lärare, florist

011-283326

jessica.granat@nbg.nu

Jonas Andersson

Lärare, trädgård

011-283350

jonas.b.andersson@regionostergotland.se

Kenny Johansson

Lärare, trädgård

011-283350

kenny.johansson@nbg.nu

Krister Andersson

Fastighetstekniker/instruktör

011-283338

krister.andersson@nbg.nu

Madeleine Forsman

Lärare, trädgård

011-283335

madeleine.forsman@nbg.nu

Malin Frisk

Lärare, florist

011-283334

malin.frisk@nbg.nu

Maria Hällman

Instruktör, trädgård

011-283320, 0767-982820

maria.hallman@regionostergotland.se

Pia Janbrand Rosengren

Enhetschef, trädgård/florist

011-283319, 0767-982923

pia.janbrand.rosengren@regionostergotland.se

Suzanne Näsberg Filipsson

Lärare, florist

011-283334

suzanne.nasberg.filipsson@nbg.nu

Ulrika Invers

Lärare, florist

011-283334

ulrika.invers@nbg.nu

Åsa Berling

Trädgårdsarbetare

011-283324, 0767-982824

asa.berling@regionostergotland.se

Åsa Frössberg

Lärare, florist

011-283335

asa.frossberg@nbg.nu

Copyright © Naturbruksgymnasiet Östergötland 2020

Informationsansvarig ingela.appelsved@regionostergotland.se och infomaster maria.korsman@regionostergotland.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår