Arne Grundström

Psykolog

arne.grundstrom@nbg.nu

Eva-Lena Klofsten

Rektor

013-201073, 0767-982973

eva-lena.klofsten@regionostergotland.se

Glenn Cannervik

Boendeansvarig

013-201080, 0767-982980

glenn.cannervik@regionostergotland.se

Helene Cromsjö

Studie- och yrkesvägledare

013-227912, 0728-582824

helene.cromsjo@regionostergotland.se

Kristofer Danilovic

Fritid

013-201005, 0767-982905

kristofer.danilovic@regionostergotland.se

Lisbeth Franzén

Lärare, specialpedagog

013-227995, 0767-982895

lisbeth.franzen@nbg.nu

Maria Hallberg

Boendet - nattpersonal

013-201099, 0767-982999

maria.hallberg@regionostergotland.se

Matilda Blomgren

Boendepersonal

013-201072, 0767-982972

matilda.blomgren@regionostergotland.se

Monika Karlström

Lärare, bibliotek, ansvarig inläst litteratur

013-201082, 0767-982982

monika.karlstrom@nbg.nu

Susanne Gavel

Kurator

013-227908, 0705-283318

susanne.gavel@regionostergotland.se

Tina Peurell

Skolsköterska

013-227925, 0767-982900

tina.peurell@regionostergotland.se

Copyright © Naturbruksgymnasiet Östergötland 2021

Informationsansvarig ingela.appelsved@regionostergotland.se och infomaster maria.korsman@regionostergotland.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår