Anette Larsson

Rektor

011-289561, 0725-147574

anette.larsson@regionostergotland.se

Anna Johansson

Lärare, anpassad gymnasieskola

011-283342, 0767-982842

anna.c.johansson@nbg.nu

Anne Johansson

Elevassistent, anpassad gymnasieskola

011-283322

anne.johansson@nbg.nu

Hanna Andersson

Lärare, anpassad gymnasieskola

011-283349, 0767-982849

hanna.s.andersson@nbg.nu

Harriet Hellman

Lärare, anpassad gymnasieskola

011-283347, 0767-982847

harriet.hellman@nbg.nu

Johanna Agnvall

Lärare, anpassad gymnasieskola

011-283346, 0767-982846

johanna.agnvall@nbg.nu

Karin Amsell

Lärare, anpassad gymnasieskola

011-283344, 0767-982844

karin.amsell@nbg.nu

Karin Heinesjö

Lärare, anpassad gymnasieskola

011-28 95 62, 072 514 75 86

karin.heinesjo@nbg.nu

Maria Hällman

Lärare, anpassad gymnasieskola

011-283366, 070-2263984

maria.hallman@nbg.nu

Marianne Lillemets

Lärare, anpassad gymnasieskola

011-283340

marianne.lillemets@nbg.nu

Omar Muhyadin

Elevassistent, anpassad gymnasieskola

011-283339, 0730-811289

muhyadin.omar@nbg.nu

Thea Keller

Elevassistent, anpassad gymnasieskola

011-283305

thea.keller@nbg.nu

Viktor Lundqvist

Lärare, anpassad gymnasieskola

011-283328, 0722-497827

viktor.lundqvist@nbg.nu

Copyright © Naturbruksgymnasiet Östergötland 2024

Informationsansvarig ingela.appelsved@regionostergotland.se och infomaster maria.korsman@regionostergotland.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår