Peter Johansson

Enhetschef, drift och service

011-289573, 0767-982873

peter.johansson@regionostergotland.se

Ann-Christin Ardell

Lokalvårdare

011-283321, 0767-982821

ann-christin.ardell@regionostergotland.se

Anneli Eriksson

Lokalvårdare

011-283321

anneli.m.eriksson@regionostergotland.se

Linda Nyman

Lokalvårdare

linda.nyman@regionostergotland.se

Krister Andersson

Fastighetstekniker/instruktör

011-283338

krister.andersson@nbg.nu

Timmy Eklund

Vaktmästare

011-289566, 0724-543332

timmy.eklund@regionostergotland.se

Vahida Huskovic

Lokalvårdare, café

011-289572, 0767-988272

vahida.huskovic@regionostergotland.se

Copyright © Naturbruksgymnasiet Östergötland 2021

Informationsansvarig ingela.appelsved@regionostergotland.se och infomaster maria.korsman@regionostergotland.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår