Björn Nilsson

Enhetschef Djursjukvård/Djurpark/Djurvård/Hund

011-283325, 0702-294200

bjorn.nilsson@regionostergotland.se

Djurhuset

Björn Nilsson, enhetschef

011-283325, 0702-294200

bjorn.nilsson@regionostergotland.se

Catarina (Ninna) Nilsson

Instruktör/elevassistent, djur

011-283315, 0708-769087

catarina.nilsson@nbg.nu

Cecilia Leierth

Instruktör, djur

011-289576, 0767-982876

cecilia.leierth@regionostergotland.se

Frida Muistama

Lärare, djur

011-283317

frida.muistama@nbg.nu

Gunilla Pettersson

Lärare, djur

011-283308

gunilla.pettersson@nbg.nu

Isabella Jonsson

T.f. Instruktör, ansvarig hunddagis

011-289570

isabella.jonsson@nbg.nu

Klara Wallman (tjänstledig)

Instruktör, ansvarig hunddagis

011-289570

klara.wallman@nbg.nu

Lisa Kindahl

Lärare, djur

011-283367, 0702264780

lisa.kindahl@nbg.nu

Maria Jonsson

Lärare, djur

011-283306

maria.jonsson@nbg.nu

Maria Norrbom

Lärare, djur

011-283317

maria.norrbom@nbg.nu

Mariette Klingefjord

Lärare, djur

011-283308

mariette.klingefjord@nbg.nu

Mathilda Klöver

Instruktör, djur

011-289578, 0767-982878

mathilda.klover@regionostergotland.se

Michael Ganzer

Lärare, djur

011-283311

michael.ganzer@nbg.nu

Petronella Nilsson

Lärare, djur

011-283306

petronella.nilsson@nbg.nu

Ralf Schultz

Djur, APL-samordnare

011-283314, 0767-982814

ralf.schultz@nbg.nu

Copyright © Naturbruksgymnasiet Östergötland 2022

Informationsansvarig ingela.appelsved@regionostergotland.se och infomaster maria.korsman@regionostergotland.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår