Anders Ljungman

Lärare, matematik och fysik

011-283311

anders.ljungman@nbg.nu

Charlotta Waldh

Lärare, engelska och svenska

011-283337

charlotta.waldh@nbg.nu

Erik Kangas

Lärare, naturbruk och företagsekonomi

011-283312

erik.kangas@nbg.nu

Eva Kinner Hylén

Specialpedagog

011-289563, 0705-175840

eva.hylen@nbg.nu

Håkan Lundström

Lärare, biologi och naturbruk

011-283326, 0706-572868

hakan.lundstrom@nbg.nu

Jenny Nilsson

Lärare, biologi och naturkunskap

011-283337

jenny.e.nilsson@nbg.nu

Joakim Malmgren

Lärare matematik

011-283329, 0730-866431

joakim.malmgren@nbg.nu

Josefin Hansson Wood

Lärare, svenska och engelska

011-283337

josefin.hansson.wood@nbg.nu

Mattias Jönsson

Lärare, sv och eng

011-283323, 0767-982823

mattias.jonsson@nbg.nu

Mikael Jansson

Lärare, matematik

011-283312

mikael.jansson@nbg.nu

Per-Olof Särnhammar

Lärare, samhällskunskap och religion

011-283312

per.olof.sarnhammar@nbg.nu

Thomas Holm

Lärare, idrott

011-283333, 0767-982937

thomas.holm@nbg.nu

Copyright © Naturbruksgymnasiet Östergötland 2021

Informationsansvarig ingela.appelsved@regionostergotland.se och infomaster maria.korsman@regionostergotland.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår