Dan Rosenwall

Rektor

011-283302, 0725-134185

dan.rosenwall@regionostergotland.se

Anette Larsson

Biträdande rektor och Enhetschef särskolan

011-289561, 0725-147574

anette.larsson@regionostergotland.se

Anna Malmgren

Administratör

011-283304

anna.m.malmgren@regionostergotland.se

Mari Larsson

Administratör

011-283301

mari.larsson@regionostergotland.se

Ingegerd Olsson

Lärare trädgård, vux-administratör

070-3228202

ingegerd.olsson@nbg.nu

Ralf Schultz

Djur, APL-samordnare

011-283314, 0767-982814

ralf.schultz@nbg.nu

Copyright © Naturbruksgymnasiet Östergötland 2021

Informationsansvarig ingela.appelsved@regionostergotland.se och infomaster maria.korsman@regionostergotland.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår