Agneta Larsson

Lärare, djur, hundkunskap

013-201097, 0767-982997

agneta.larsson@nbg.nu

Anna Lindqvist Larsson

Lärare, lantbruk

013-227913, 0702-346107

anna.lindqvist.larsson@nbg.nu

Carola Cederblad

Elevassistent, mark och entreprenad

013-201045, 0767-982945

carola.cederblad@nbg.nu

Cecilia Peterson

Elevassistent, lantbruk

013-201057, 0767-982957

cecilia.peterson@nbg.nu

Ellen Wik

Lärare, lantbruk

013-227980, 0708,767716

ellen.wik@nbg.nu

Frida Andersson Seger

Mentor djur, instruktör

013-201058, 0767-982958

frida.andersson.seger@nbg.nu

Gunnar Nilsson

Lärare, lantbruk

013-201092, 0767-982992

gunnar.nilsson@nbg.nu

Henrik Lagercrantz

Elevassistent, lantbruk

013-201081, 0767-982981

henrik.lagercrantz@regionostergotland.se

Josefin Dufmats

Lärare, lantbruk

013-201075, 0767-982975

josefon.dufmats@nbg.nu

Jim Sundbäck

Lärare, lantbruk

013-201069, 0767-982969

jim.sundback@nbg.nu

Kristina Carlsson

Administratör, lantbruk

013-227988, 0706-181014

kristina.carlsson@nbg.nu

Lars Bjärlestam

Instruktör, lantbruk

lars.bjarlestam@regionostergotland.se

Linda Rydersten

Mentor, lantbruk djur maskin entreprenad

013-201052, 0767-982952

linda.rydersten@nbg.nu

Lukas Wisén

Lärare, lantbruk

013-227918, 0767-982897

lukas.wisen@nbg.nu

Magnus Jansson

Lärare, lantbruk

0703-295956

magnus.jansson@nbg.nu

Maria Almeborn

Lärare, lantbruk

013-227906, 0702-906516

maria.almeborn@nbg.nu

Martina Hallberg

Lärare, lantbruk

013-227917, 0702-021595

martina.hallberg@nbg.nu

Michael Zetterfeldt

Lärare, lantbruk

013-201089, 0767-982989

michael.zetterfeldt@nbg.nu

Per-Erik Persson

Lärare, lantbruk

013-201096, 0767-982996

per-erik.persson@nbg.nu

Peter Borring

Lärare, lantbruk

070-3436959

peter.borring@nbg.nu

Sanna Häger

Lärare, lantbruk

013-201022, 0767-982922

sanna.hager@nbg.nu

Tobias Joelsson

Lärare, lantbruk

013-201031, 0767-982931

tobias.joelsson@nbg.nu

Åsa Rytthammar

Enhetschef, lantbruk, maskin och maskinmek

013-227924, 0703-556293

asa.rytthammar@regionostergotland.se

Örjan Åstrand

Lärare, Mark o Entreprenad

013-201048, 0767-982948

orjan.astrand@nbg.nu

Copyright © Naturbruksgymnasiet Östergötland 2022

Informationsansvarig ingela.appelsved@regionostergotland.se och infomaster maria.korsman@regionostergotland.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår