Anders Wester

Instruktör, häst

anders.wester@regionostergotland.se

Carina Lundgren

Enhetschef, häst

013-227949, 0730-477949

carina.lundgren@regionostergotland.se

Elin Hoflund

Lärare, språk och NIU-ansvarig

013-201071, 0767-982971

elin.hoflund@nbg.nu

Eva Sylvén

Lärare, häst

013-201087, 0767-982987

eva.sylven@nbg.nu

Hanna Rämme

Elevassistent, häst

013-201029, 0767-982929

hanna.ramme@nbg.nu

Isabella Svensson

Instruktör, häst

013-201055, 0767-98 29 55

isabella.svensson@regionostergotland.se

Karin Hedell (Huvudskyddsombud)

Lärare, häst

013-201078, 0767-982978

karin.hedell@nbg.nu

Kerstin Waha Nordenhed

Mentor, häst

013-201076, 0767-982976

kerstin.waha.nordenhed@nbg.nu

Marie Iggstedt

Elevassistent, häst

013-201060, 0767-982960

marie.iggstedt@nbg.nu

Pauliina Eräpuro

Mentor, skog och häst

013-201013, 0767-982913

pauliina.erapuro@nbg.nu

Pernilla Gustafsson

Lärare, häst

013-201011, 0767-982911

pernilla.k.gustafsson@nbg.nu

Pernilla Hallin

Utbildningsledare YH-Häst

013-201044, 0767-989184

pernilla.hallin@nbg.nu

Pierre Axén

Instruktör, häst

013-201063, 0767-982963

pierre.axen@nbg.nu

Ronja Rahanjam

Instruktör, häst

013-201051, 0767-982951

ronja.rahanjam@nbg.nu

Sofia Collman

Instruktör, häst

013-201053, 0767-982953

sofia.collman@nbg.nu

Stefan Andersson

Vaktmästare, häst

013-201066, 0767-982966

Stefan Swidén

Lärare, häst

013-201084, 0767-982984

stefan.swiden@nbg.nu

Susanne Axén

Lärare, häst

013-201086, 0767-982986

susanne.axen@nbg.nu

Copyright © Naturbruksgymnasiet Östergötland 2021

Informationsansvarig ingela.appelsved@regionostergotland.se och infomaster maria.korsman@regionostergotland.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår