Bo Petersson

Instruktör, transport

013-201079, 0767-982979

bo.petersson@nbg.nu

Carl-Fredrik Carlsson

Instruktör, APL-ansvarig, transport

013-201061, 0767-982961

carl-fredrik.carlsson@nbg.nu

Daniel Hörnström

Lärare, transport

013-201012, 0767-982912

daniel.hornstrom@nbg.nu

Emma Jarl

Elevassistent, transport

013-201019, 0767-982919

emma.jarl@nbg.nu

Helena Jaeger

Enhetschef, transport

013-227934, 0706-627934

helena.jaeger@regionostergotland.se

Ingrid Algren

Lärare, transport

013-201094, 0767-982994

ingrid.algren@nbg.nu

Ingvar Johansson

Instruktör, transport

013-201017, 0767-982917

ingvar.n.johansson@nbg.nu

Jon Östlund

Lärare, transport

013-201033, 0767-982933

jon.ostlund@nbg.nu

Josefine Herlin

Elevassistent, transport

013-227919, 0767-982892

josefine.herlin@nbg.nu

Karin Persson

Mentor, transport

013-201083, 0767-982983

karin.persson@nbg.nu

Kent Karlsson

Instruktör, transport

013-227915, 0767-982894

kent.r.karlsson@nbg.nu

Linda Eklund

Lärare, transport

013-201010, 0767-982910

linda.eklund@nbg.nu

Michaela Schultz

Lärare, transport

013-227914, 0708-767695

michaela.schultz@nbg.nu

Magnus Nyberg

Instruktör, transport

013-201068, 0767-982968

magnus.nyberg@nbg.nu

Niklas Vintherland

Instruktör, transport

013-201041, 0767-982941

niklas.vintherland@nbg.nu

Thomas Broberg

Lärare, transport

013-201026, 0767-982926

thomas.broberg@nbg.nu

Åsa Fredén

Mentor, transport

013-227907, 0706-283335

asa.freden@nbg.nu

Copyright © Naturbruksgymnasiet Östergötland 2021

Informationsansvarig ingela.appelsved@regionostergotland.se och infomaster maria.korsman@regionostergotland.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår