Thomas Granath

Enhetschef elevboende, kök, städ

013-201032, 0767-982932

thomas.granath@regionostergotland.se

Anna Wallin

Fritid

013-201072, 0767-982972

anna.k.wallin@regionostergotland.se

Eva-Lena Klofsten

Rektor

013-201073, 0767-982973

eva-lena.klofsten@regionostergotland.se

Felicia Samuelsson

Skolsköterska

013-227925, 0767-982900

felicia.samuelsson@regionostergotland.se

Glenn Cannervik

Fritid

013-201080, 0767-982980

glenn.cannervik@regionostergotland.se

Kristofer Danilovic

Fritid

013-201005, 0767-982905

kristofer.danilovic@regionostergotland.se

Lisbeth Gripsborn

Lärare, specialpedagog

013-227995, 0767-982895

lisbeth.gripsborn@regionostergotland.se

Maria Hallberg

Boendet - nattpersonal

013-201099, 0767-982999

maria.hallberg@regionostergotland.se

Marie Orest

SYV

013-227912, 0728-582824

marie.orest@regionostergotland.se

Monika Karlström

Lärare, bibliotek, ansvarig inläst litteratur

013-201082, 0767-982982

monika.karlstrom@nbg.nu

Susanne Gavel

Kurator

013-227908, 0705-283318

susanne.gavel@regionostergotland.se

Copyright © Naturbruksgymnasiet Östergötland 2024

Informationsansvarig ingela.appelsved@regionostergotland.se och infomaster maria.korsman@regionostergotland.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår