Trygghetsteamet

På Vreta utbildningscentrum arbetar vi aktivt mot mobbning, diskriminering och annan kränkande behandling. Plan mot diskriminering och annan kränkande behandling 

Ta gärna kontakt med trygghetsteamet-  ring, sms:a, maila eller prata med någon av oss.

Susanne Gavel

Kurator

013-227908, 0705-283318

susanne.gavel@regionostergotland.se

Tina Peurell

Skolsköterska

013-227925, 0767-982900

tina.peurell@regionostergotland.se

Rebecca Öberg

Mentor, lantbruk djur maskin entreprenad

013-201027, 0767-982927

rebecca.oberg@nbg.nu

Linda Rydersten

Mentor, lantbruk djur maskin entreprenad

013-201052, 0767-982952

linda.rydersten@nbg.nu

Frida Andersson Seger

Mentor djur, instruktör

013-201058, 0767-982958

frida.andersson.seger@nbg.nu

Åsa Fredén

Mentor, transport

013-227907, 0706-283335

asa.freden@nbg.nu

Karin Persson

Elevassistent och mentor, transport

013-201083, 0767-982983

karin.persson@nbg.nu

Kerstin Waha Nordenhed

Mentor, häst

013-201076, 0767-982976

kerstin.waha.nordenhed@nbg.nu

Pauliina Eräpuro

Mentor, skog och häst

013-201013, 0767-982913

pauliina.erapuro@nbg.nu

Ronny Andersson

Elevassistent, särskolan

013-201020, 0767-982920

ronny.andersson@nbg.nu

Maria Lindroos

Lärare, särskolan

013-201098, 0767-982998

maria.lindroos@nbg.nu

Matilda Blomgren

Boendepersonal

013-201072, 0767-982972

matilda.blomgren@regionostergotland.se

Copyright © Naturbruksgymnasiet Östergötland 2020

Informationsansvarig ingela.appelsved@regionostergotland.se och infomaster maria.korsman@regionostergotland.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår